Biuro Obrotu Nieruchomościami "Forum-Nieruchomości"

Jesteśmy firmą działającą na gorzowskim rynku od 1997 roku. Jednakże swoim zasięgiem obejmuje również rynek nieruchomości całego kraju, głównie dzięki doskonale rozwijającej się współpracy z biurami pośrednictwa z terenu całej Polski.

POZA BOGATĄ OFERTĄ NIERUCHOMOŚCI PROPONUJEMY:

W naszej firmie poświęcamy uwagę każdemu Klientowi, zapewniając pełne zaangażowanie, oferując całe nasze doświadczenie i profesjonalizm. Świadczone przez nas usługi zgodne są z Kodeksem Etyki Zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami. Właściciel biura posiada licencję zawodową nadaną przez Ministerstwo Transportu i Budownictwa w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej OC, które jest dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanej przez nasze biuro.

Od początku rozpoczęcia działalności uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, by służyć im coraz lepiej, móc wprowadzać nowe rozwiązania. Zadowolony Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Fakt, iż ciągle zdobywamy nowe informacje i dane o rynku, a tym samym poszerzamy naszą wiedzę oraz ofertę, umożliwia naszym zdaniem, najpełniejsze zaspokojenie Państwa potrzeb. Stabilna pozycja i profesjonalizm dają pełen obraz bardzo wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, niezawodność, kompleksowość wykonania wszystkich niezbędnych czynności, a co się z tym wiąże, rzetelną, bezpieczną i szybką obsługę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.